Začínáme vyrábět autopříslušenství pro zbrusu nový Škoda Kodiaq

Jako významný partner a dodavatel pro značku Škoda Auto, potažmo pro kompletní Automotive koncern VW Group, jsme již v roce 2021 získali významné projekty na vývoj a dodávky autopříslušenství pro dva stěžejní modely tuzemské automobilky. Novou generaci Škoda Kodiaq a rovněž novou generaci Škoda Superb.

V uplynulých týdnech proběhlo představení obou modelů veřejnosti, my jsme již měli s předstihem možnost si oba dva modely důkladně prohlédnout, díky vývojovým a zástavbovým zkouškám tak, aby všechny dodávané díly byly připraveny včas a v kvalitě za kterou ručíme my i značka Škoda.

Co vše si tedy majitel nového vozu může prostřednictvím oficiální distribuce Škoda od nás pořídit? Jedná se o kompletní program na ochranu podlahy vozu. Nové koberce vynikají ověřeným designem a funkčností, jsou k dispozici pro všechny varianty tohoto modelu. Včetně koberce pro překrytí tunelu a koberců pro ochranu podlahy ve třetí řadě.

Všechny autokoberce a díly jsou vyrobené z termoplastických elastomerů s využitím recyklované složky. Vše je vyráběno s ohledem na dlouhodobou udržitelnost a se sníženou spotřebou energie. Perfektní pro všechny náročné a důkladné zákazníky a řidiče.

O nás
Kontakty

© 2023 Gumárny Zubří. Všechna práva vyhrazena

Webdesign KPA ONE