Výzkum a vývoj

Vývoj směsí

Vyvíjíme směsi na míru dle specifických požadavků zákazníka. Nabízíme více než 600 typů finálních směsí. 

Naše směsi vykazují standardní vlastnosti, kvalitu a trvalou konformitu. Naši chemičtí specialisté jsou připraveni vyvinout gumárenské směsi dle specifických požadavků zákazníka.

Naše laboratoř je vybavena nejmodernějšími přístroji k měření fyzikálně-chemických parametrů pryže a gumárenských směsí.

Kvalita je zajištěna dodržováním stanovených technologických postupů, což je deklarováno certifikáty kvality ISO TS 16949, ISO 9001.

Vývoj výrobku

Zajišťujeme celý proces vývoje a výroby produktu od samotného návrhu výrobku z dodaných dat zákazníka, přes kompletní konstrukci nástrojů, až po výrobu prototypových a sériových dílů.

Při vývoji našich produktů neomezujeme své možnosti pouze na výrobu z pryže a plastu, ale nabízíme také výrobky vícekomponentní

Nejčastěji se jedná o kombinaci pryž/plast, plast/kov, pryž/kov. Při výrobě využíváme různé technologie výroby, mezi které patří vstřikování, vytlačování či vakuové tváření.

Vývoj produktů osobní ochrany

Vaše bezpečnost je naší prioritou. Zaměřujeme se na vytváření nejmodernějších produktů pro ochranu před chemickými, biologickými, radiologickými a nukleárními hrozbami (CBRN).

S našimi produkty můžete mít důvěru v ochranu před největšími hrozbami. 

Inovace a kvalita: neustále vyvíjíme nové technologie a vylepšení, abychom zajistili nejlepší ochranu pro naše zákazníky

Spolehlivost: naše produkty jsou prověřeny v náročných podmínkách a splňují nejvyšší standardy kvality

Experti v oboru: naše týmy zahrnují odborníky v oblasti chemie, biologie, fyziky a technologie CBRN

Kontakty

Bohdan Krupa
Ředitel Marketingu a prodeje
Autokoberce
Gumárenské směsi

Tel.: +420 571 662 464
Mob.: +420 731 596 742

E-mail: bohdan.krupa@guzu.cz

Ing. Zdeněk Masařík
Manažer prodeje
Plynové masky
Technická pryž a plasty

Tel.: +420 571 662 366
Mob.: +420 731 596 910

E-mail: zdenek.masarik@guzu.cz

Napište nám