Plynové celoobličejové masky

Plynové celoobličejové masky

Jsme tradičním dlouholetým výrobcem a dodavatelem plynových masek pro ozbrojené i civilní složky, včetně Armády České republiky. Naše plynové masky jsou vhodné jak pro armádní, tak civilní, průmyslové a zdravotnické využití.

Významné dodávky jsme realizovali partnerům jak v Evropě, tak i na celosvětových trzích. Zaměřujeme se také na vývoj nových plynových masek při využití nejmodernějších poznatků z praxe.

K maskám dodáváme i příslušenství jako jsou filtry, lahve, batohy, komunikační systémy aj.

Tato plynová maska je naším nejnovějším modelem a kombinuje výhody masek vojenských a civilních.

Stejně jako osvědčený model CM-6, nabízí spolehlivou ochranu pro široké spektrum profesionálních oblastí. 

Svou vysokou účinnost a univerzálnost prokázala tato maska nejen ve vojenském a policejním prostředí, ale také u hasičských sborů a v průmyslu.

 Typ masky určený pro použití u policie, hasičů, ve složkách civilní obrany, v průmyslu apod. 

Dlouhodobá prověřenost tohoto modelu udělala z této masky vyhledávaný produkt. 

V reakci na pandemickou situaci jsme modifikovali tuto masku ve verzi CM-6-MED pro použití ve zdravotnictví. 

Tato vojenská plynová maska byla vyvinuta ve spolupráci s Armádou České republiky a je zařazena do výstroje české armády.

Konstrukce tohoto modelu s dvojicí samostatných zorníků umožňuje efektivní míření se zbraněmi a použití optických zařízení.

Tato maska je oficiálně zahrnuta do NATO katalogu vzhledem ke svému využití Armádou České republiky.

Ochranné filtry a příslušenství

Ochranné filtry 

Ochranné filtry jsou určeny k záchytu škodlivin z procházejícího vzduchu. Jsou využívány jako součást filtračních dýchacích přístrojů v prostředí, kde je obsah kyslíku minimálně 17 % obj. Jsou určeny k použití s celoobličejovou ochrannou maskou.

Nabízíme širokou škálu typů filtrů v závislosti na druhu užití a škodlivin. Na základě těchto skutečností je potřeba volit typ proti plynům nebo proti částicím, případně typ filtru kombinovaný. 

Brašny

Textilní brašna je určena jak pro civilní, tak pro vojenské použití. Je určena pro nošení ochranné masky a dvou filtrů uchycených ve spodní části brašny. Umožňuje také nošení masky s namontovaným filtrem v pohotovostním stavu včetně náhradního filtru.

Je vybavena popruhem pro nošení na rameni a dvěma poutky pro uchycení na opasku. Parametry brašny i barva mohou být modifikovány dle požadavků zákazníka.

Lahev

Lahev umožňuje příjem tekutin s nasazenou maskou v kontaminovaném prostoru.
Materiál PE, Objem: 0,8 l

Jednorázový ochranný oblek JP-90

Má podobu jednorázové pláštěnky pro ochranu povrchu těla a výstroje při napadení v prostoru zbraněmi hromadného ničení po dobu potřebnou pro opuštění zamořeného prostoru. JP-90 chrání jedince před hrubě disperzními aerosoly a kapkami otravných látek biologických bojových prostředků i jiných toxických látek a radioaktivním prachem.

Kontakty

Ing. Zdeněk Masařík
Manažer prodeje

Tel.: +420 571 662 366
Mob.: +420 731 596 910
E-mail: zdenek.masarik@guzu.cz

Radim Malina
Projektový manažer

Tel.: +420 571 662 311
Mob.: +420 731 596 648
E-mail: radim.malina@guzu.cz

Napište nám