Autokoberce

Autokoberce

Vyrábíme autokoberce z technické pryže a z TPE (Termoplastický elastomer) do osobních a užitkových vozů. S výrobou máme dlouhodobé zkušenosti – první autokoberce jsme u nás vyrobili již v roce 1955. Jejich výroba dnes tvoří podstatnou část naší produkce a odbyt si nachází nejen na českém a evropském trhu, ale například i v Jižní Americe či na Blízkém východě.

Autokoberce OEM

Jsme významným výrobcem originálního příslušenství, přesných autokoberců pro OEM zákazníky. 

Pro nejvýznamnější zákazníky/značky zajišťujeme celý proces přípravy a výroby autokoberců. 

Vyrábíme je z technické pryže a v poslední dekádě převážně z TPE. 

Každoročně vyrobíme a dodáme na 3,5 mil. kusů autokoberců.

Naše autokoberce můžete nalézt v modelech značek Audi, Mercedes-Benz, Porsche, Seat, Toyota, Škoda, VW a v mnoha dalších. 

Díky naší profesionální práci každoročně participujeme na přípravě a realizaci desítek nových projektů pro naše významné partnery.

Autokoberce GUZU

Rovněž s autokoberci značky Gumárny Zubří se můžete setkat téměř v každém voze. 

Nabízíme široký sortiment přesně pasujících autokoberců, které poskytují ideální poměr cena/výkon, a se kterými jsou každý rok spokojeny statisíce nových uživatelů. 

Naše nabídka obsahuje více než 350 typů autokoberců do osobních i užitkových modelů. Roční produkce autokoberců naší značky čítá na 1,5 mil. vyrobených a dodaných kusů.

Naše autokoberce vyrábíme z technické pryže a od roku 2023 také z TPE, kdy relativně jednoduchou úpravou ve výrobním procesu dokážeme našim zákazníkům přinést ještě lepší a kvalitnější produkt, navíc vyrobený z recyklovaných materiálů.

Zákazníkům, kteří si nevyberou z portfolia přesných autokoberců, nabízíme rovněž několik produktových řad koberců univerzálních – VARIO, UNI, GLOBAL, RGF. 

V naší nabídce naleznete například i pryžové koberce do zavazadlového prostoru, které jsou neocenitelným zachráncem před jakýmkoliv znečištěním.

Textilní autokoberce GUZU PREMIUM

Našim zákazníkům poskytujeme maximální nabídku v oblasti autopříslušenství, proto jsme v roce 2020 do výrobního programu zařadili nové, textilní autokoberce. 

V naší nabídce naleznete originální, 3D tvarované autokoberce z kvalitního materiálu, který využívá drtivá většina výrobců značkových textilních autokoberců. 

Spolu s vnitřní strukturou, která nepropouští vodu, jsou takové koberce vhodné takřka pro celoroční provoz

Kontakty

Bohdan Krupa
Ředitel Marketingu a prodeje

Tel.: +420 571 662 464
Mob.: +420 731 596 742
E-mail: bohdan.krupa@guzu.cz

Ing. Tomáš Surý
Manažer prodeje

Tel.: +420 571 662 313
Mob.: +420 731 596 720
E-mail: tomas.sury@guzu.cz

Napište nám